Základní umělecká škola „Žerotín“ Olomouc

Akce školy

ZačátekKonecNázevMísto
19.11. 1917:0019:00Hudební večer oddělení EKN a akordeonůHlavní budova - koncertní sál
20.11. 1907:0022.11. 19
20:00
Mezinárodní klavírní soutěž "Virtuosi per musica di pianoforte"Městské divadlo Ústí nad Labem
20.11. 1918:0019:00Hudební středa V.Hlavní budova - koncertní sál
21.11. 1910:0016:00Mezinárodní festival Magický klavír v proměnách časukonzervatoř Opava
21.11. 1916:3017:30Písničkové odpoledneHlavní budova - komorní sál
22.11. 1917:0019:00Třídní besídka žáků Moniky VavříkovéHlavní budova - koncertní sál
25.11. 1917:0018:00Třídní Koncertík žáků Mgr. Zuzany Antlové, DiS.Hlavní budova - komorní sál
27.11. 1917:3018:302. B Klavírní večerHlavní budova - komorní sál
28.11. 1908:0030.11. 19
23:00
Mezinárodní pěvecká soutěž Olomouc 2019Hlavní budova - koncertní sál
29.11. 1917:0018:30Vánoční jarmark a rozsvícení vánočního stromuTRŠICE
30.11. 1909:4515:45Klavírní sobota konzervatoře Brnokonzervatoř Brno
30.11. 1915:0016:00Koncert Mladé krveHorní náměstí Olomouc
02.12. 1917:0019:00Třídní besídka žáků ze třídy Mgr. Marianny KuzněcovovéHlavní budova - koncertní sál
02.12. 1918:0019:301. koncert - Minifestival Pocta velikánům (Haydn, Martinů, Eben)Kaple Božího Těla UP
03.12. 1917:3019:00Koncert žáků dechového odděleníHlavní budova - koncertní sál
03.12. 1917:3718:37Třídní besídka-PyšHlavní budova - komorní sál
04.12. 1917:1718:17koncertikHlavní budova - komorní sál
04.12. 1918:0019:302. koncert - Minifestival Pocta velikánům (Haydn, Martinů, Eben)konzervatoř EA v Olomouci
05.12. 1918:0019:303. koncert - Minifestival Pocta velikánům (Haydn, Martinů, Eben)Vlastivědné muzeum Olomouc
06.12. 1910:0014:00Gratulační seminář k 85. narozeninám Milana DvořákaZUŠ Taussigova, Praha
06.12. 1918:0020:00"Skladatelé dětem - děti skladatelům"Konzervatoř Jana Deyla Praha
08.12. 1915:0016:00Adventní koncertKaple v obci Daskabát
09.12. 1919:0021:00Koncert Spolku pro komorní hudbu při MFOReduta MFO
10.12. 1917:0019:00Kytarový večerHlavní budova - komorní sál
10.12. 1917:3018:303. Klavírní večerHlavní budova - koncertní sál
10.12. 1918:0020:00Vánoční koncert Norské ambasádyNorská rezidence, Na Zátorce 670/20, Praha 6 - Bubeneč
11.12. 1917:0018:00Vánoční varhanní koncertVelký Újezd, kostel
11.12. 1917:0019:00Vánoční besídka žáků K. a J. ŠtruncovýchDolany - Koncertní sál
11.12. 1917:3018:30Adventní koncert žáků Ludmily a Daniela BernátkovýchHlavní budova - koncertní sál
11.12. 1918:0019:00Hudební středa VI.Hlavní budova - komorní sál
12.12. 1916:3018:00Třídní besídka Tomáše Plchagaleriezet
12.12. 1916:3019:00Vánoční besídka žáků Pobočky ve Velkém TýnciVelký Týnec - 1 - Pospíšil
12.12. 1917:0019:00HV smyčceHlavní budova - koncertní sál
12.12. 1917:3018:30Vánoční besídka žáků pana učitele Karla HineraDolany - Koncertní sál
13.12. 1916:3017:30Čaj před pátouHlavní budova - komorní sál
13.12. 1916:3018:00Třídní besídka žáků Heleny FlachsovéHlavní budova - koncertní sál
14.12. 1909:0016:00Akordeonová sobota konzervatoř BrnoKonzervatoř Brno
15.12. 1916:0017:00Benefiční adventní koncert Děti dětem (Společnost pro ranou péči)Kostel sv. Urbana, Olomouc - Holice
16.12. 1913:0014:00Vánoční vystoupeníZubní klinika
16.12. 1917:0018:05Třídní besídka - SobotkaHlavní budova - koncertní sál
17.12. 1916:3018:00Vánoční besídka žáků Dany PešovéHlavní budova - koncertní sál
18.12. 1917:0018:00Klavírní koncertíkHlavní budova - komorní sál
18.12. 1917:0018:00Vánoční koncert DolanyDolany - Koncertní sál
18.12. 1918:0019:00Vánoční hudební středa VII.Hlavní budova - koncertní sál
19.12. 1916:3018:00Adventní koncertKino Štěpánov
19.12. 1916:3018:00Vánoční koncertObřadní síň úřadu městyse Velký Újezd
19.12. 1917:0018:00Vánoční čaj o pátéHlavní budova - komorní sál
19.12. 1917:0019:00Vánoční muzicírování žáků ze třídy Zuzany AntlovéHlavní budova - koncertní sál
20.12. 1910:0011:00"Školy školám" výchovný koncert pro ZŠ v OlomouciReduta sál MFO
20.12. 1917:0019:00Vánoční třídní besídka žáků klavírní třídy Martina SmutnéhoKaple Pottingeum
23.12. 1903.01. 20Vánoční prázdniny
24.12. 19Štědrý den
25.12. 191. svátek vánoční
26.12. 192. svátek vánoční
01.01. 20Nový rok/Den obnovy samostatného českého státu
16.01. 2017:3018:30Klavírní večer 3. ročníkůHlavní budova - koncertní sál
17.01. 2016:3017:30Čaj před pátouHlavní budova - koncertní sál
18.01. 2009:4515:45Klavírní sobota konzervatoře Brnokonzervatoř Brno
21.01. 2017:3018:304. A Klavírní večerHlavní budova - koncertní sál
22.01. 2018:0019:00Hudební středa VIII.Hlavní budova - komorní sál
23.01. 2017:3018:304. B Klavírní večerHlavní budova - koncertní sál
24.01. 2016:3017:30Čaj před pátouHlavní budova - koncertní sál
25.01. 2009:0015:00DVPP - seminář Ivo Kahánka "Klavírní atletika"konzervatoř EA v Olomouci
25.01. 2009:0017:00Festival "Česká klavírní moderna dětem"kostel sv. Vavřince, Praha 1, Hellichova
26.01. 2009:0017:00Festival "Česká klavírní moderna dětem"kostel sv. Vavřince, Praha 1, Hellichova
27.01. 2017:3018:304. C Klavírní večerHlavní budova - koncertní sál
29.01. 2017:3018:30pěvecký večerHlavní budova - komorní sál
29.01. 2017:3019:00Bonusový klavírní večer: Máme rádi jazzJazz Tibet Club
30.01. 2017:0019:00HV smyčceHlavní budova - koncertní sál
31.01. 20Jednodenní pololetní prázdniny
01.02. 2009:0017:00Soustředění Nadačního fondu MENARTHAMU Praha
03.02. 2009.02. 20Jarní prázdniny
19.02. 2010:0012:00Školní kolo soutěže MŠMT - smyčceHlavní budova - komorní sál
19.02. 2018:0019:00Hudební středa IX.Hlavní budova - koncertní sál
20.02. 2017:0019:00Kytarový večer IIHlavní budova - komorní sál
20.02. 2018:0019:15Pocta barokuVelký sál kurie (Biskupské náměstí 2, Ol.)
21.02. 2008:0019:00Školní kolo soutěže ZUŠ - obor klavírHlavní budova - koncertní sál
26.02. 2017:3018:305. A Klavírní večerHlavní budova - koncertní sál
26.02. 2018:0019:30SPOLEČNĚ - Komorní koncert KEA, ZUŠ Žerotín a ZUŠ Iši Krejčíhokonzervatoř EA v Olomouci
27.02. 2017:3018:305. B Klavírní večerHlavní budova - koncertní sál
27.02. 2017:3019:00Koncert žáků dechového odděleníHlavní budova - komorní sál
28.02. 2016:3017:30Čaj před pátouHlavní budova - komorní sál
02.03. 2017:3018:306. A Klavírní večerHlavní budova - koncertní sál
04.03. 2018:0019:00Hudební středa X. (populární)Hlavní budova - koncertní sál
06.03. 2016:3017:30Čaj před pátouHlavní budova - koncertní sál
07.03. 2012:0017:45Klavírní sobota konzervatoře Brnokonzervatoř Brno
09.03. 2017:0018:00Třídní besídka J. KropáčkovéHlavní budova - koncertní sál
10.03. 2009:0010:00Výchovný koncert pro MŠ a ZŠHlavní budova - koncertní sál
11.03. 2008:0013.03. 20
13:00
Okresní kolo soutěže ZUŠ - obor klavírHlavní budova - koncertní sál
11.03. 2017:3018:30pěvecký večerHlavní budova - komorní sál
16.03. 2017:0018:06Třídní besídka - SobotkaHlavní budova - koncertní sál
17.03. 2017:0019:00HV smyčceHlavní budova - koncertní sál
18.03. 2018:0019:00Hudební středa XI.Hlavní budova - komorní sál
24.03. 2017:3018:307. A Klavírní večerHlavní budova - komorní sál
25.03. 2017:3018:307. B Klavírní večerHlavní budova - koncertní sál
27.03. 2016:3017:30Čaj před pátouHlavní budova - komorní sál
28.03. 2009:4515:45Klavírní sobota konzervatoře Brnokonzervatoř Brno
31.03. 2017:3019:00Koncert žáků dechového odděleníHlavní budova - koncertní sál
01.04. 2008:0002.04. 20
19:00
Krajské kolo soutěže ZUŠ - obor klavírZUŠ Uničov
02.04. 2018:0019:301. Absolventský koncertHlavní budova - koncertní sál
06.04. 2018:0019:302. Absolventský koncertVlastivědné muzeum Olomouc
08.04. 2018:0019:303. Absolventský koncertKaple Božího Těla UP
09.04. 2013.04. 20Velikonoční prázdniny
10.04. 20Velký pátek
13.04. 20Velikonoční pondělí
18.04. 2009:0017:00Soustředění Nadačního fondu MENARTHAMU Praha
21.04. 2017:0019:00Na lidovou notu (HV oddělení EKN a akordeonů)Hlavní budova - koncertní sál
22.04. 2018:0019:00Hudební středa XII.Hlavní budova - koncertní sál
23.04. 2017:3018:308. A Klavírní večerHlavní budova - komorní sál
24.04. 2016:3017:30Čaj před pátouHlavní budova - komorní sál
25.04. 2009:0016:00Akordeonová sobota konzervatoř BrnoKonzervatoř Brno
27.04. 2017:3018:308. B Klavírní večerHlavní budova - komorní sál
28.04. 2017:0019:00Kytarový večer IIIHlavní budova - komorní sál
29.04. 2017:3018:30pěvecký večerHlavní budova - komorní sál
29.04. 2019:0021:00SPOLEČNĚ - Jarní koncert KEA, ZUŠ Žerotín a ZUŠ Iši KrejčíhoReduta MF
30.04. 2008:0002.05. 20
19:00
Ústřední kolo soutěže ZUŠ - obor klavírZUŠ Taussigova, Praha
01.05. 20Svátek práce
08.05. 20Den vítězství
12.05. 2017:0019:00HV smyčceHlavní budova - koncertní sál
12.05. 2017:3018:309. A Klavírní večerHlavní budova - komorní sál
13.05. 2018:0019:00Hudební středa XIII.Hlavní budova - komorní sál
15.05. 2016:3017:30Čaj před pátouHlavní budova - komorní sál
16.05. 2009:4515:45Klavírní sobota konzervatoře Brnokonzervatoř Brno
18.05. 2014:0020.05. 20
17:00
Přijímací zkoušky - literárně dramatický obor a taneční obor332, 333, 203, 237
18.05. 2017:0018:07Třídní besídka - SobotkaHlavní budova - koncertní sál
20.05. 2017:3018:309. B Klavírní večerHlavní budova - koncertní sál
21.05. 2017:3019:00Koncert žáků dechového odděleníHlavní budova - komorní sál
22.05. 2009:0023.05. 20
19:00
Mezinárodní Novákova klavírní soutěžKulturní dům a ZUŠ Kamenice nad Lipou
25.05. 2013:0029.05. 20
18:00
Přijímací zkoušky - hudební obor236, 239
25.05. 2018:0019:301. koncert nejúspěšnějších žákůHlavní budova - koncertní sál
26.05. 2018:0019:302. koncert nejúspěšnějších žákůVlastivědné muzeum Olomouc
27.05. 2017:3018:30pěvecký večerHlavní budova - komorní sál
27.05. 2018:0019:303. koncert nejúspěšnějších žákůKaple Božího Těla UP
01.06. 2013:0005.06. 20
18:00
Postupové zkoušky - hudební oborhlavní budova, pobočky
02.06. 2018:0019:30Koncert pedagogůKaple Božího Těla UP
17.06. 2016:0018:00Slavnostní oceňování nejúspěšnějších žákůradnice
25.06. 2016:3018:00Čaj na rozloučenouHlavní budova - komorní sál
01.07. 2031.08. 20Hlavní prázdniny
05.07. 20Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje
06.07. 20Den upálení mistra Jana Husa
RYCHLÝ KONTAKT

ZUŠ "Žerotín" Olomouc
Kavaleristů 6
Olomouc, 779 00

GPS: 49.592257, 17.2693876
E-mail: zus-zerotin@zus-zerotin.cz
Tel.: 585 224 404
IČ: 00096725
Datová schránka: 76zxrkf

Banner iZUŠ Facebook ZUŠ Žerotín YouTube

ÚŘEDNÍ HODINY
V KANCELÁŘI ŠKOLY
Po 7:00-11:30 12:00-15:00
Út 7:00-11:30 12:00-15:00
St 7:00-11:30 12:00-15:00
Čt 7:00-11:30 12:00-15:00
7:00-11:30 12:00-15:00