Základní umělecká škola „Žerotín“ Olomouc

Akce školy

ZačátekKonecNázevMísto
18.04. 1922.04. 19Velikonoční prázdniny
22.04. 19Velikonoční pondělí
23.04. 1909:0026.04. 19
19:00
Soutěžní přehlídka "Mládí a Bohuslav Martinů"ZUŠ Polička a Tylův dům
26.04. 1918:0021:00EZHZT na AFOLong Story Short
27.04. 1907:0021:00Na špičkáchBrno- baletní soutěž
27.04. 1907:0028.04. 19
22:00
mezinárodní soutěž NA ŠPIČKÁCHVÝSTAVIŠTĚ BRNO
29.04. 1916:0017:00Jarní besídka žáků ze třídy Jana GottwaldaVelká Bystřice, Galerie Zet
29.04. 1916:3018:30Třídní besídka H.DziakovéHlavní budova - koncertní sál
30.04. 1912:0001.05. 19
20:00
Mezinárodní Kociánova houslová soutěžZUŠ Ústí nad Orlicí
30.04. 1916:3017:30třídní besídka S.PačanskéHlavní budova - komorní sál
30.04. 1918:0019:00Koncert Flauta ArmonicaVlastivědné muzeum Olomouc
01.05. 19Svátek práce
02.05. 1916:0007.05. 19
08:00
Soutěžní festival v Neerpeltu, BelgieNeerpelt, Belgie
02.05. 1917:0018:00Třídni besídka žáků P. RemeníkaHlavní budova - komorní sál
03.05. 1916:3017:30Čaj před pátouHlavní budova - koncertní sál
06.05. 1917:0018:30Třídní besídka žáků ze třídy Mgr. Marianny KuzněcovovéHlavní budova - koncertní sál
06.05. 1918:3020:00Generální zkouška na varhanní večerkostel Panny Marie Pomocnice křesťanů Hodolany
07.05. 1917:0019:00Hudební večer s absolventským vystoupením Jany HofmanovéHlavní budova - koncertní sál
07.05. 1917:3018:30Klavírní večerHlavní budova - komorní sál
08.05. 19Den vítězství
09.05. 1917:0018:30Besídka žáků Patrika ŠnoblaHlavní budova - koncertní sál
09.05. 1917:0019:00KONCERTÍK pro maminkyHlavní budova - komorní sál
09.05. 1918:0019:30Varhanní večerkostel Panny Marie Pomocnice křesťanů Hodolany
10.05. 1916:3017:30Čaj před pátouHlavní budova - koncertní sál
11.05. 1908:0021:00mezinárodní soutěž GRAND PRIX DANCEOlomouc RCO
11.05. 1909:4515:45Klavírní sobotakonzervatoř Brno
12.05. 1908:0021:00mezinárodní soutěž GRAND PRIX DANCEOlomouc RCO
13.05. 1916:3017:30Třídní besídka žáků Jiřího JašíčkaHlavní budova - komorní sál
13.05. 1917:3018:30Klavírní večerHlavní budova - koncertní sál
14.05. 1916:3018:00Májový koncertObřadní sín - Obecní úřad Velký Ujezd
14.05. 1916:3018:15Besídka žáků Heleny Dziakové a Zdeňky FridrichovéHlavní budova - koncertní sál
14.05. 1917:0018:30Kytarový večer III.Hlavní budova - komorní sál
15.05. 1917:0018:20Festival "60 let pobočky Štěpánov"Koncertní sál ZUŠ ve Štěpánově
15.05. 1918:0019:0013. Hudební středaHlavní budova - koncertní sál
16.05. 1917:3019:00Festival "60 let pobočky Štěpánov"Sál sokolovny Štěpánov
16.05. 1917:3019:00Klavírní večerHlavní budova - koncertní sál
16.05. 1917:3019:00Koncert žáků dechového odděleníHlavní budova - komorní sál
17.05. 1916:3017:30Májový koncertíkHlavní budova - koncertní sál
17.05. 1917:3019:00Festival "60 let pobočky Štěpánov"Kostel sv. Vavřince Štěpánov
20.05. 1916:3019:00Třídní besídka L. Balcaříkové, D. FojtíkaDolany - Koncertní sál
20.05. 1917:0018:00besídkaHlavní budova - koncertní sál
20.05. 1917:0018:30Třídní besídka žáků Dalibora PyšeHlavní budova - komorní sál
21.05. 1908:0019:00Regionální soutěžní přehlídka 4 ruční hry a hry na 2 klavíryZUŠ Iši Krejčího Olomouc
21.05. 1917:0018:00Třídní besídka B.Tůmové a E.HrabalovéHlavní budova - koncertní sál
21.05. 1917:0018:00Třídní besídka žáků Tomáše KláskaHlavní budova - komorní sál
22.05. 1918:0019:00pěvecký večerHlavní budova - komorní sál
23.05. 1916:3018:00Třídní besídka D.PešovéHlavní budova - koncertní sál
23.05. 1917:0018:00Třídní besídka žáků ze třídy Markéty ProkopovičovéSál ZUŠ Štěpánov
23.05. 1917:0018:00Varhanní májový koncertKostel ve Velkém Ujezdě
23.05. 1917:0025.05. 19
19:00
Mezinárodní Novákova klavírní soutěžKůlturní dům - Kamenice nad lipou
24.05. 1918:0020:00Komorní hra zobcových fléten na Noci kostelůkostel Panny Marie Pomocnice křesťanů Hodolany
27.05. 1916:3018:00Třídní besídka s absolventským vystoupením Miriam Sychrow a Vratislava HrabalaHlavní budova - komorní sál
27.05. 1918:0019:301. koncert nejúspěšnějších žákůHlavní budova - koncertní sál
28.05. 1917:0019:00Hudební večer smyčcůHlavní budova - koncertní sál
28.05. 1918:0019:302. koncert nejúspěšnějších žákůKaple Božího Těla - Konvikt
29.05. 1918:0019:303. koncert nejúspěšnějších žákůVlastivědné muzeum Olomouc
29.05. 1919:00Big band Žerotín + Hudební Institut v Jazz Tibet ClubuJazz Tibet Club
30.05. 1917:3018:30Třídní besídka žáků D. BernátkaHlavní budova - komorní sál
30.05. 1918:0019:30koncert souborů v předvečer ZUŠ Open 2019sál ANAG Kollárovo náměstí 6
31.05. 1917:0018:00Závěrečný klavírní večerHlavní budova - koncertní sál
03.06. 1908:0018:00Školní výlet žáků J. Kropáčkové a Z. NovákovéKovozoo Staré Město (Uherské Hradiště)
03.06. 1913:0007.06. 19
18:00
Postupové zkouškyhlavní budova a pobočky
04.06. 1918:0019:30Koncert pedagogůKaple Božího Těla - Konvikt
06.06. 1917:3018:30Král Lávra - představení žáků LDOHlavní budova - koncertní sál
08.06. 1918:0019:00Big Band Žerotín - festival NotováníZábřeh
10.06. 1913:0014.06. 19
18:00
Přijímací zkouškyhlavní budova a pobočky
11.06. 1917:0018:30Žerotín Guitar Orchestra a hostéHlavní budova - koncertní sál
12.06. 1917:3019:00Bonusový klavírní večer: "Máme rádi jazz"Jazz Tibet Club
14.06. 1916:3017:30Čaj před PrahouHlavní budova - komorní sál
19.06. 1916:0017:20Slavnostní oceňování nejúspěšnějších žákůradnice
21.06. 1918:0020:00"Skladatelé dětem - děti skladatelům"HAMU Praha, sál Martinů
23.06. 1907:0014:00vystoupení tanečního oboruMoravské divadlo Olomouc
26.06. 1916:0017:00Čaj na rozloučenouHlavní budova - komorní sál
29.06. 1901.09. 19Hlavní prázdniny
05.07. 19Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje
06.07. 19Den upálení mistra Jana Husa
RYCHLÝ KONTAKT

ZUŠ "Žerotín" Olomouc
Kavaleristů 6
Olomouc, 779 00

GPS: 49.592257, 17.2693876
E-mail: zus-zerotin@zus-zerotin.cz
Tel.: 585 224 404
IČ: 00096725
Datová schránka: 76zxrkf

Banner iZUŠ Facebook ZUŠ Žerotín YouTube

ÚŘEDNÍ HODINY
V KANCELÁŘI ŠKOLY
Po 7:00-11:30 12:00-15:00
Út 7:00-11:30 12:00-15:00
St 7:00-11:30 12:00-15:00
Čt 7:00-11:30 12:00-15:00
7:00-11:30 12:00-15:00