Základní umělecká škola „Žerotín“ Olomouc

Akce školy

ZačátekKonecNázevMísto
28.02. 2417:0019:00Hudební večer oddělení akordeonového a EKN zrušenoHlavní budova - koncertní sál
28.02. 2418:0019:00Hudební středa X.Hlavní budova - komorní sál
29.02. 2410:0013:00Divadlo pro školy III.Hlavní budova - 332 - Palarčíková
29.02. 2416:3018:30Besídka žáků klavírní třídy H. ChalabalovéHlavní budova - komorní sál
29.02. 2416:3019:00Koncert k Roku české hudby 2024Arcidiecézní muzeum Olomouc
29.02. 2417:0018:00Koncert žáků pobočky ŠtěpánovKoncertní sál ZUŠ Štěpánov
29.02. 2417:0018:00besídka - SobotkaHlavní budova - koncertní sál
29.02. 2418:0019:30Koncert k Roku české hudby 2024Arcidiecézní muzeum Olomouc
01.03. 2408:0023:00KVALIFIKACE pro ČR na DANCE WORLD CUPKulturní dům Jihlava
01.03. 2408:0003.03. 24
22:00
KVALIFIKACE pro ČR na DANCE WORLD CUPKulturní dům Jihlava
02.03. 2410.03. 24Jarní prázdniny
09.03. 2409:4515:455. Klavírní sobotaKonzervatoř Brno
11.03. 2416:0018:00Skoro-jarní koncertík třídy A. ŽigmundovéHlavní budova - komorní sál
12.03. 2416:3017:15Hudební večer smyčcového oddělení III. - 1. částHlavní budova - komorní sál
12.03. 2417:3019:00Hudební večer smyčcového oddělení III. - 2. částHlavní budova - koncertní sál
13.03. 2417:0019:00Koncert (nejen) kytarových souborůHlavní budova - koncertní sál
13.03. 2417:3019:00pěvecký večerHlavní budova - komorní sál
14.03. 2409:0015.03. 24
15:00
Dětská scéna - okresní kolo recitační soutěžeDDM Olomouc
14.03. 2418:0019:302. ročník festivalu Hudba bez hranic - koncert "Malí/velcí skladatelé"Vlastivědné muzeum Olomouc
15.03. 2409:0013:002. ročník festivalu Hudba bez hranic - improvizace/skladbaHlavní budova - komorní sál
15.03. 2409:0017:002. ročník festivalu Hudba bez hranic - improvizace/skladbaHlavní budova - koncertní sál
15.03. 2413:0016:002. ročník festivalu Hudba bez hranic - workshop Emila ViklickéhoHlavní budova - komorní sál
15.03. 2417:0018:302. ročník festivalu Hudba bez hranic - koncert mladých skladatelůkonzervatoř Evangelické akademie Olomouc
16.03. 2407:0020:00BEST WORLD DANCE GROUPBRNO - Halasovo náměstí, hala Tesla Brno
16.03. 2407:0020:00BEST WORLD DANCE GROUPBRNO - Halasovo náměstí, hala Tesla Brno
16.03. 2408:0012:00Flétnový seminářHlavní budova - komorní sál
18.03. 2417:0018:00Popový koncert žáků M. ZajíčkaHlavní budova - koncertní sál
18.03. 2417:0018:00vystoupení HO v rámci konferenceČervený kostel, Olomouc
18.03. 2417:0018:30Třídní besídka žáků Hana KeferovéHlavní budova - komorní sál
19.03. 2409:0019:00Okresní kolo soutěže ZUŠ - hra na kytaruZUŠ Šternberk
19.03. 2417:3018:306. A Klavírní večerHlavní budova - komorní sál
19.03. 2418:0019:00Minibesídečka žáků Mgr. Markéty Israel VečeřovéHlavní budova - koncertní sál
20.03. 2408:0021.03. 24
18:00
Okresní kolo soutěže ZUŠ - smyčcové nástrojeUničov
20.03. 2413:0019:00Jarní koncertík žáků Jiřího JašíčkaHlavní budova - komorní sál
21.03. 2409:0018:00Krajské kolo recitační přehlídky Wolkrův Prostějov 1. kat.KD Duha Prostějov
21.03. 2416:0018:00Třídní besídka žáků P. GranzeraHlavní budova - komorní sál
21.03. 2417:0018:00Absolventské vystoupení žáků IV. ročníku LDOHlavní budova - 332 - Palarčíková
21.03. 2417:0018:00Jarní koncert žáků z pobočky ve Velkém ÚjezděVelký Újezd, úřad městyse,obřadní síň
21.03. 2417:0018:15Hudební večer oddělení akordeonového a EKNHlavní budova - koncertní sál
22.03. 2408:0018:00Krajské kolo soutěže obor klavír 4ruční hraZUŠ Hranice
22.03. 2409:0018:00Krajské kolo recitační přehlídky Wolkrův Prostějov 2. a 3. kat.KD Duha Prostějov
22.03. 2416:0017:00předehrávka před soutěžíHlavní budova - komorní sál
22.03. 2417:0018:00Koncert ke Světovému dni vodyHlavní budova - koncertní sál
22.03. 2418:0023.03. 24
11:00
Třídní soustředěníHlavní budova - 203 - Martináková
23.03. 2409:0017:00Masteclass s Petrem PomklouZUŠ Frenštátpod Radhoštěm
24.03. 2417:3019:00Taneční soustředěníHlavní budova - 237 - Martináková
25.03. 2408:0026.03. 24
19:00
Krajské kolo soutěže obor klavír sóloZUŠ Hranice
25.03. 2417:0019:00Besídka žáků Patrika ŠnoblaHlavní budova - koncertní sál
25.03. 2417:0019:00Třídní besídka žáků E. HonkovéHlavní budova - 332 - Palarčíková
25.03. 2417:0019:00Třídní besídka žáků Martina SmutnéhoHlavní budova - komorní sál
26.03. 2417:0019:00Koncert kytarových souborů Olomouckého krajeZŠ Komenium Olomouc, Freskový sál
26.03. 2418:0019:30Pocta lidové písniVlastivědné muzeum Olomouc
28.03. 24Velikonoční prázdniny
28.03. 2418:0029.03. 24
19:00
Třídní soustředěníHlavní budova - 203 - Martináková
29.03. 24Velký pátek
01.04. 24Velikonoční pondělí
04.04. 2408:0019:00Krajské kolo soutěže LDO ZUŠ v sólovém projevuHlavní budova - koncertní sál
04.04. 2408:0007.04. 24
19:00
Pro Bohemia Ostrava 2024Janáčkova konzervatoř v Ostravě
04.04. 2412:0007.04. 24
17:00
Pro BohemiaKonzervatoř Ostrava
04.04. 2417:3018:307. A Klavírní večerHlavní budova - komorní sál
05.04. 2416:3017:30Čaj o pátéHlavní budova - komorní sál
05.04. 2418:0019:00Krajské kolo soutěže LDO ZUŠ v sólovém projevuHlavní budova - koncertní sál
08.04. 2417:0018:00přehrávka před varhanní soutěžíHlavní budova - koncertní sál
09.04. 2409:3011:00Taneční výchovné představení pro MŠ a ZŠkino Metropol
09.04. 2417:0018:00Třídní koncertík žáků Františka TomkaHlavní budova - koncertní sál
09.04. 2418:0019:00absolventský koncert Kropáčková, Bilanová, BonkováVlastivědné muzeum Olomouc
10.04. 2414:0016:00Taneční výchovné představení pro družiny ZŠkino Metropol
10.04. 2417:0019:00Třídní besídka žáků Heleny FlachsovéHlavní budova - koncertní sál
10.04. 2418:0019:301. Absolventský koncert ZUŠVlastivědné muzeum Olomouc
11.04. 2414:0019:00Rodinný koncert (E. Týfová) + generálkaHlavní budova - koncertní sál
11.04. 2418:0019:302. Absolventský koncert ZUŠKaple Božího Těla - Konvikt
13.04. 2409:0018:00V. setkání stipendistů akademie MenArt (David Vlček)ZUŠ Ilji Hurníka, Praha 6
13.04. 2409:0019:00KRAJSKÁ PŘEHLÍDKA SCÉNICKÉHO TANCEMĚSTSTSKÉ DIVADLO PROSTĚJOV
13.04. 2409:4515:456. Klavírní sobotaKonzervatoř Brno
15.04. 2416:3017:30Jarní koncert žáků z pobočky ve Velkém ÚjezděVelký Újezd, úřad městyse,obřadní síň
15.04. 2417:0019:00Harfová přehlídkaHlavní budova - komorní sál
16.04. 2417:3019:00Koncert žáků dechové oddělení VI.Hlavní budova - komorní sál
16.04. 2418:0019:303. Absolventský koncertVlastivědné muzeum Olomouc
18.04. 2417:0018:00Třídní besídka K. KotěšovcovéHlavní budova - komorní sál
19.04. 2408:0019:00soutěžPardubice
19.04. 2416:0018:00Kytarový absolventský koncert žáků Evy Hrabalové, Petera Remeníka a Patrika ŠnoblaHlavní budova - koncertní sál
19.04. 2417:0018:00Čaj o páté aneb setkání uměníArt Rubikon Olomouc
20.04. 2408:0022:00Celostátní soutěž PARDUBICKÁ ARABESKAPARDUBICE, Klub ABC
22.04. 2408:0016:00Pěvecká soutěž Mládí a Bohuslav MartinůPolička, Tylův dům
22.04. 2415:0019:00Třídní koncert +zkouškaHlavní budova - komorní sál
22.04. 2417:3018:307. B Klavírní večerHlavní budova - koncertní sál
22.04. 2417:3019:00Jarní koncertKostel sv. Barbory Štěpánov
23.04. 2416:3018:00Besídka žáků Pavla BalcaříkaHlavní budova - komorní sál
23.04. 2416:3018:00Třídní besídka žáků Anny DostálovéHlavní budova - koncertní sál
24.04. 2408:0019:00Mládí a Bohuslav Martinů PoličkaZUŠ B. Martinů Polička
24.04. 2415:0019:00Třídní koncert +zkouškaHlavní budova - komorní sál
24.04. 2417:0019:00Absolventský hudební večerHlavní budova - koncertní sál
24.04. 2419:0021:00SPOLEČNĚ - ORCHESTRÁLNĚ: 3. koncert ve spolupráci 3 školKlášterní Hradisko Olomouc
25.04. 2417:0018:30Třídní besídka žáků Daniela BernátkaHlavní budova - komorní sál
26.04. 2408:0016:00Krajská recitační přehlídka Dětská scénaHlavní budova - koncertní sál
26.04. 2416:3017:30Čaj o pátéHlavní budova - komorní sál
27.04. 2407:2228.04. 24
07:22
Mezinárodní baletní soutěž NA ŠPIČKÁCHVýstaviště Brno
27.04. 2408:0028.04. 24
18:00
Krajská divadelní přehlídka Dětská scénaHlavní budova - koncertní sál
29.04. 2417:0018:30Koncert k Mezinárodnímu dni tanceHlavní budova - koncertní sál
29.04. 2417:0019:00Třídní besídka žáků Radany PřikrylovéHlavní budova - komorní sál
30.04. 2417:0018:30Třídní besídka žáků Tomáše PlchaHlavní budova - komorní sál
30.04. 2417:3018:307. C Klavírní večer bonusový - čarodějniceHlavní budova - koncertní sál
01.05. 24Svátek práce
02.05. 2417:0018:15Třídní besídka - Tomáš KlásekHlavní budova - komorní sál
06.05. 2413:4518:30přehrávkyHlavní budova - komorní sál
06.05. 2417:0019:00Koncertík pro maminkyHlavní budova - koncertní sál
07.05. 2414:0015:00Vystoupení LDO a HO pro klub učitelů seniorůSalonek restaurace Senimo
07.05. 2417:0019:00Dětský koncert smyčcového odděleníHlavní budova - koncertní sál
08.05. 24Den vítězství
09.05. 2417:0019:00Jarní kytarová besídka žáků P. RemeníkaHlavní budova - komorní sál
09.05. 2418:0019:00Společný koncert žáků ZUŠ Šumperk a ZUŠ ,,Žerotín" pobočky ŠtěpánovKostel Zvěstování Panny Marie Šumperk
10.05. 2416:3017:30Čaj o pátéHlavní budova - komorní sál
11.05. 2408:0012:00Flétnový seminářZUŠ Iši Krejčího Olomouc
11.05. 2409:0018:00VI. setkání stipendistů akademie MenArt (David Vlček)ZUŠ Ilji Hurníka, Praha 6
13.05. 2417:0019:00Třídní besídka žáků Káti Viktorové a hostůHlavní budova - komorní sál
14.05. 2408:0012:00koncert smyčcového oddělení pro školkyHlavní budova - koncertní sál
14.05. 2416:3018:30Besídka žáků klavírní třídy H. ChalabalovéHlavní budova - komorní sál
15.05. 2410:0010:40Děti dětem - výchovný koncert pro MŠ ŠtěpánovKoncertní sál ZUŠ Štěpánov
16.05. 2417:0018:00Absolventský koncert na pobočce ŠtěpánovKoncertní sál ZUŠ Štěpánov
16.05. 2417:0019:00Přehlídka kytarových souborůŠternberk, klášter
16.05. 2417:3018:308. A Klavírní večerHlavní budova - komorní sál
16.05. 2417:3019:00Koncert žáků dechové oddělení VII.Hlavní budova - koncertní sál
17.05. 2415:0019:00Třídní besídka žáků Ludmily BernátkovéHlavní budova - komorní sál
18.05. 2408:22Mezinárodní baletní soutěž GRAND PRIX DANCEOlomouc - RCO
19.05. 2410:0021:00Absolventský koncert MenArt - skupina Beaty Hlavenkové (+ generálky)Alfréd ve dvoře (divadlo) - Praha 7, Holešovice
20.05. 2413:0024.05. 24
18:00
Týden přijímacích zkoušekprostory školy
20.05. 2417:0019:00Kytarový večerHlavní budova - komorní sál
20.05. 2417:3018:308. B Klavírní večerHlavní budova - koncertní sál
21.05. 2408:0018:00Regionální přehlídka 4ruční hry a hry na 2 klavíryZUŠ Iši Krejčího Olomouc
21.05. 2416:3018:00Třídní besídka žáků Světlany PačanskéHlavní budova - komorní sál
21.05. 2417:0018:00Varhanní koncert ve Velkém Újezděkostel sv. Jakuba Staršího ve Velké Újezdě
21.05. 2417:0019:00Hudební večer pro nejmenší: Hračky a zvířátka - oddělení EKN a akordeonovéHlavní budova - koncertní sál
23.05. 2416:0019:00koncertíkHlavní budova - komorní sál
23.05. 2417:0019:00Třídní besídka žáků Zuzany HlubkovéHlavní budova - koncertní sál
27.05. 2418:0019:301. koncert nejúspěšnějších žáků ZUŠ - ZUŠ OpenHlavní budova - koncertní sál
27.05. 2418:0019:30Koncert NEJ žáků ??Hlavní budova - komorní sál
27.05. 2418:0019:30koncert orchestrů ZUŠ "Žerotín" OlomoucVlastivědné muzeum Olomouc
28.05. 2416:3018:30Koncert absolventů klavírní třídy H. ChalabalovéHlavní budova - komorní sál
28.05. 2418:0019:302. koncert nejúspěšnějších žáků ZUŠ - ZUŠ OpenVlastivědné muzeum Olomouc
29.05. 2417:0018:00besídka - SobotkaHlavní budova - koncertní sál
29.05. 2418:0019:303. koncert nejúspěšnějších žáků ZUŠ - ZUŠ OpenKaple Božího Těla - Konvikt
30.05. 2417:0019:00Třídní besídka žáků Heleny FlachsovéHlavní budova - koncertní sál
30.05. 2418:0019:30Hudební večer smyčcového oddělení IV.Hlavní budova - komorní sál
30.05. 2418:3020:00Nadační koncertČervený kostel Olomouc
31.05. 2416:3017:30Čaj o pátéHlavní budova - komorní sál
05.06. 2417:3018:309. A Klavírní večer bonusový - ZUŠ OpenHlavní budova - koncertní sál
05.06. 2417:3019:00pěvecký večerHlavní budova - komorní sál
07.06. 2417:0018:00Závěrečný klavírní večerHlavní budova - koncertní sál
08.06. 2412:0019:00SLAVNOSTNÍ VYSTOUPENÍ TANEČNÍHO OBORUMĚSTSTSKÉ DIVADLO PROSTĚJOV
10.06. 2413:0017:00Postupové přehrávky - klavírní odděleníHlavní budova - komorní sál
11.06. 2413:0017:00Postupové přehrávky - klavírní odděleníHlavní budova - komorní sál
11.06. 2417:0018:00Představení žáků 2. roč. LDO "Kouzelník a květinářka"Hlavní budova - 332 - Palarčíková
12.06. 2413:0017:00Postupové přehrávky - klavírní odděleníHlavní budova - komorní sál
13.06. 2413:0016:00Postupové přehrávky - klavírní odděleníHlavní budova - komorní sál
13.06. 2417:0018:00Představení žáků IV. ročníku LDO (Divadlo poezie E. Jandla)Hlavní budova - 332 - Palarčíková
13.06. 2418:0019:30Koncert pedagogů ZUŠKaple Božího Těla - Konvikt
14.06. 2413:0016:00Postupové přehrávky - klavírní odděleníHlavní budova - komorní sál
14.06. 2417:0018:30Krajská varhanní přehlídkaUničov - koncertní síň
17.06. 2415:0019:00Setkání flétnistůVlastivědné muzeum Olomouc
18.06. 2416:3018:00Třídní besídka žáků Anny DostálovéHlavní budova - komorní sál
18.06. 2417:0018:00Závěrečný koncertík žáků Františka TomkaHlavní budova - koncertní sál
19.06. 2416:0017:30Slavnostní oceňování nejúspěšnějších žákůRadnice Olomouc
19.06. 2417:0019:00Besídka žáků Patrika ŠnoblaHlavní budova - koncertní sál
20.06. 2417:0019:00Třídní besídka na rozloučenouHlavní budova - komorní sál
21.06. 2417:0018:00Čaj o páté aneb setkání uměníArt Rubikon Olomouc
24.06. 2417:0019:00Třídní besídka žáků Heleny FlachsovéHlavní budova - koncertní sál
26.06. 2416:3018:00Závěrečný čaj na rozloučenouHlavní budova - koncertní sál
29.06. 2401.09. 24Hlavní prázdniny
05.07. 24Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje
06.07. 24Den upálení mistra Jana Husa
20.09. 2417:0018:00Čaj o páté aneb setkání uměníArt Rubikon Olomouc
RYCHLÝ KONTAKT

ZUŠ "Žerotín" Olomouc
Kavaleristů 6
Olomouc, 779 00

GPS: 49.592257, 17.2693876
E-mail: zus-zerotin (a) zus-zerotin.cz
Tel.: 585 224 404
IČ: 00096725
Datová schránka: 76zxrkf

Banner iZUŠ Facebook ZUŠ Žerotín YouTube

ÚŘEDNÍ HODINY
V KANCELÁŘI ŠKOLY
Po 7:00-11:30 12:00-15:00
Út 7:00-11:30 12:00-15:00
St 7:00-11:30 12:00-15:00
Čt 7:00-11:30 12:00-15:00
7:00-11:30 12:00-15:00