Základní umělecká škola „Žerotín“ Olomouc

Akce školy

ZačátekKonecNázevMísto
09.12. 2216:3017:30Čaj o páté - přehrávka ŠvajdováHlavní budova - komorní sál
09.12. 2217:0018:00Předvánoční setkáníTršice - 1 Večeřa
10.12. 2208:0020:00BALETNÍ SOUTĚŽ BEST WORLD DANCE GROUP - BRNOBrno, Halasovo náměstí, TJ Tesla
10.12. 2216:3017:30Koncert Mladé krveHorní náměstí Olomouc
10.12. 2218:0019:00Jazzové koledyVánoční trhy - Horní náměstí
12.12. 2217:0019:00Adventní flétnový koncertHlavní budova - komorní sál
12.12. 2217:0019:00Adventní setkání žáků Lenky Černínové, Jana Gottwalda, Marka ČípaVelká Bystřice - 5 Černínová
12.12. 2217:0019:00Vánoční koncert třídy Darji KuzněcovovéHlavní budova - koncertní sál
13.12. 2216:3018:00Třídní besídka Františka Tomka a Jana ŠtědroněVelká Bystřice Galerie Z
13.12. 2217:0018:00Vánoční besídka Štruncovi 1. částDolany - Koncertní sál
13.12. 2217:0018:00Vánoční koncert pobočky HlubočkySál restaurace U Ervína v Hlubočkách
13.12. 2217:0019:00besídka žáků Patrika ŠnoblaHlavní budova - koncertní sál
13.12. 2217:3018:30pěvecký večer vánočníHlavní budova - komorní sál
14.12. 2216:1617:20Vánoční muzicírováníKaple SZŠ E.Pottinga
14.12. 2217:0018:00Vánoční besídka Štruncovi 2. částDolany - Koncertní sál
14.12. 2217:0019:00Vánoční Besídka žáků Elišky HonkovéHlavní budova - komorní sál
14.12. 2218:0019:00Hudební středa VI. (Vánoční)Hlavní budova - koncertní sál
15.12. 2216:3018:00Vánoční koncert žáků pobočky ve Velkém TýnciZŠ Velký Týnec
15.12. 2217:0018:00Adventní koncertVelký Újezd, kostel
15.12. 2217:0018:00Třídní besídka K. SomerovéVelká Bystřice - 3
15.12. 2217:0018:00Vánoční koncert žáků M. ZajíčkaHlavní budova - koncertní sál
15.12. 2217:3018:304.B Klavírní večerHlavní budova - komorní sál
15.12. 2220:0022:00Uzávěrka skladatelské soutěže ZUŠOnline
16.12. 2216:3017:30Bonusový čaj o páté - ŠvajdováHlavní budova - koncertní sál
17.12. 2209:4515:45III. Klavírní sobotakonzervatoř Brno
18.12. 2216:0018:00Koncert Klubu moravských skladatelů BrnoKřišťálový sál - Stará radnice Brno
19.12. 2213:0014:00Vánoční muzicírování u zubařůStomatologická klinika Olomouc
19.12. 2215:0016:00Vánoční muzicírování třídy A. ŽigmundovéHlavní budova - komorní sál
19.12. 2216:3017:30Vánoční koncert pobočky Velký ÚjezdVelký Újezd, Obecní úřad
19.12. 2217:0018:00besídka - SobotkaHlavní budova - koncertní sál
19.12. 2217:0019:00Adventní koncert pobočky Velká BystřiceGaleriezet Velká Bystřice
19.12. 2217:0019:00Kytarový večerHlavní budova - komorní sál
19.12. 2217:0019:00Vánoční třídní besídka žáků Martina SmutnéhoKaple Pottingeum
19.12. 2220:0021:00Jazzové koledyJazz Tibet Club
20.12. 2215:0019:00Vánoční kubaHlavní budova - 236 - (HN) Nováková
20.12. 2217:0018:00Vánoční koncertDolany - Koncertní sál
20.12. 2217:0018:00Vánoční čaj o páté aneb koledy v rodinném baleníHlavní budova - koncertní sál
20.12. 2217:0019:00koncert smyčcového oddělení našich nejmenšíchHlavní budova - komorní sál
21.12. 2217:0019:00Třídní besídka žáků ze třídy Mgr. Marianny KuzněcovovéHlavní budova - koncertní sál
21.12. 2217:3019:00BesídkaHlavní budova - komorní sál
21.12. 2218:0019:00Jazzové koledyOlodvorek
21.12. 2218:0019:30Vánoční koncert souborů a orchestrů ZUŠVlastivědné muzeum Olomouc
22.12. 2216:3017:30Vánoční besídka žáků ze třídy E. HrabalovéHlavní budova - koncertní sál
22.12. 2218:0019:00Vánoční ladění s klavírem a swingovou tečkouGalerie Art Rubikon, Dobnerova
23.12. 2202.01. 23Vánoční prázdniny
24.12. 22Štědrý den
25.12. 221. svátek vánoční
26.12. 222. svátek vánoční
01.01. 23Nový rok/Den obnovy samostatného českého státu
06.01. 2317:0019:00Jít za svou hvězdou aneb Tříkrálový čaj o páté...Galerie Art Rubikon, Dobnerova
14.01. 2309:3014:00DVPP KEA - MgA. Ivo Kahánek, Ph. D.: Hudební paměť doma i na pódiuKEA Olomouc, koncertní sál
17.01. 2317:3019:00Třídní koncert žáků Františka TomkaHlavní budova - koncertní sál
18.01. 2318:0019:00Hudební středa VII.Hlavní budova - komorní sál
19.01. 2308:0022.01. 23
20:00
Mezinárodní harfová soutěž prof. Karla PatraseHAMU Praha
19.01. 2317:3018:30Srovnávací klavírní večer 3. ročníkůHlavní budova - koncertní sál
20.01. 2316:3017:30Čaj o páté - přehrávka ŠvajdováHlavní budova - komorní sál
21.01. 2309:0016:00Workshop "Improvizace pro každého"ZUŠ Bystřice pod Hostýnem
23.01. 2317:3018:305.A Klavírní večerHlavní budova - komorní sál
24.01. 2317:3019:00Koncert žáků dechového oddělení III.Hlavní budova - komorní sál
24.01. 2318:0019:00Koncert žáků Martina PeřinyHlavní budova - koncertní sál
25.01. 2308:0012:00školní kolo soutěže ve hře na akordeon, EKNHlavní budova - koncertní sál
25.01. 2316:3017:30Třídní přehrávka žáků ze třídy Mgr. Z. Fridrichové a V. ZemanaHlavní budova - komorní sál
25.01. 2317:3018:305.B Klavírní večerHlavní budova - koncertní sál
26.01. 2318:0019:30koncert smyčcového odděleníHlavní budova - koncertní sál
28.01. 2309:0012:00Festival "Ceská klavírní moderna dětem" - 1. KONCERTKostel sv. Vavřince, Praha - Helichova
28.01. 2313:0017:00Festival "Ceská klavírní moderna dětem" - 2. KONCERTKostel sv. Vavřince, Praha - Helichova
28.01. 2316:0017:00Flétnové setkání komorních her a Koncert žáků ZUŠHlavní budova - komorní sál
30.01. 2315:0019:00Třídní koncert Anna JelínkováHlavní budova - komorní sál
31.01. 2316:0018:30Třídní besídka mladších žákůHlavní budova - komorní sál
31.01. 2317:3018:305.C Klavírní večer (bonusový) - Máme rádi jazzHlavní budova - koncertní sál
31.01. 2318:0019:00Pololetní koncert Flauta ArmonicaVlastivědné muzeum
01.02. 2318:0019:00Hudební středa VIII.Hlavní budova - koncertní sál
03.02. 23Jednodenní pololetní prázdniny
04.02. 2310:0017:00Festival instruktivní klavírní literatury "Gradus ad Parnassum"Fakulta umění Ostravské univerzity
06.02. 2316:0018:30Třídní besídkaHlavní budova - komorní sál
07.02. 2316:3018:00Třídní besídka žáků Světlany PačanskéHlavní budova - komorní sál
08.02. 2317:3018:306.A Klavírní večerHlavní budova - koncertní sál
10.02. 2316:3017:30Čaj o páté - přehrávka ŠvajdováHlavní budova - komorní sál
14.02. 2317:3018:30pěvecký večerHlavní budova - komorní sál
15.02. 2318:0019:00Hudební středa IX.Hlavní budova - komorní sál
16.02. 2317:3018:306.B Klavírní večerHlavní budova - komorní sál
18.02. 2308:0019:00Setkání MenArt s pí KněžíkovouPraha HAMU
18.02. 2309:0018:003. setkaní akademie MenArt - Daniel HodgkinsZUŠ Jana Hanuše - Praha 6
18.02. 2309:0018:003.setkání stipendistů MenArtAMU
18.02. 2309:3014:00DVPP KEA - MgA. Peter Toperczer: Příprava na soutěže základních a středních uměleckých školKEA Olomouc, koncertní sál
18.02. 2309:4515:45IV. Klavírní sobotakonzervatoř Brno
20.02. 2317:0019:00Třídní besídka žáků J. KropáčkovéHlavní budova - koncertní sál
20.02. 2317:3018:306.C Klavírní večer (bonusový) - Pocta lidové písniHlavní budova - komorní sál
21.02. 2309:0011:00Výchovný koncert pro MŠHlavní budova - koncertní sál
21.02. 2317:0019:00Kytarový večerHlavní budova - komorní sál
22.02. 2318:0019:30SPOLEČNĚ - koncert komorních souborůVlastivědné muzeum Olomouc
23.02. 2317:0019:00Před písničkou smekniVlastivědné muzeum Olomouc
23.02. 2318:0019:30"Před písničkou smekni" - koncert k poctě lidové písněVlastivědné muzeum Olomouc
25.02. 2305.03. 23Jarní prázdniny
07.03. 2317:0019:00koncert smyčcového odděleníHlavní budova - koncertní sál
08.03. 2317:3018:307.A Klavírní večer (bonusový) - Máme rádi barokoHlavní budova - komorní sál
09.03. 2308:0010.03. 23
15:00
Dětská scéna: okresní recitační přehlídkaDDM Olomouc
09.03. 2318:0019:00Festival "Hudba bez hranic" - Malí/velcí skladatelé ZUŠ Žerotín OlomoucVlastivědné muzeum Olomouc
10.03. 2308:0017:00Festival "Hudba bez hranic" - Regionální přehlídka ZUŠ (improvizace/skladba)Hlavní budova - komorní sál
10.03. 2308:0017:00Festival "Hudba bez hranic" - Regionální přehlídka ZUŠ (improvizace/skladba)Hlavní budova - koncertní sál
11.03. 2309:4515:45V. Klavírní sobotakonzervatoř Brno
13.03. 2317:0018:00besídka SobotkaHlavní budova - koncertní sál
14.03. 2317:0019:00Žerotín Guitar Ensemble a hostéHlavní budova - koncertní sál
14.03. 2318:0019:30POCTA BAROKUArcibiskupská kurie
15.03. 2318:0019:00Hudební středa X. (populár)Hlavní budova - koncertní sál
16.03. 2317:3019:00Koncert žáků dechového oddělení IV.Hlavní budova - komorní sál
17.03. 2316:3017:30Čaj o páté - přehrávka ŠvajdováHlavní budova - komorní sál
20.03. 2317:0019:00Absolventský flétnový koncertHlavní budova - komorní sál
20.03. 2317:3018:307.B Klavírní večerHlavní budova - koncertní sál
21.03. 2317:3018:307.C Klavírní večerHlavní budova - komorní sál
22.03. 2308:0020:00Krajská přehlídka LDO ZUŠ v kolektivním projevuHlavní budova - koncertní sál
22.03. 2318:0019:00Hudební středa XI.Hlavní budova - komorní sál
23.03. 2308:0019:00Krajská přehlídka LDO ZUŠ v kolektivním projevuHlavní budova - koncertní sál
27.03. 2318:0019:30I. Absolventský koncertHlavní budova - komorní sál
28.03. 2318:0019:30II. Absolventský koncertVlastivědné muzeum Olomouc
29.03. 2317:3018:30pěvecký večerHlavní budova - komorní sál
30.03. 2315:0019:00Třídní besídka F. KobzyHlavní budova - koncertní sál
30.03. 2318:0019:00Absolventský koncert žáků J. KropáčkovéVlastivědné muzeum
30.03. 2318:0019:30III. Absolventský koncertKaple Božího Těla - Konvikt
04.04. 2308:0018:00Okresní přehlídka klavírZUŠ Litovel
05.04. 2318:0019:00Hudební středa XII. (Velikonoční)Hlavní budova - koncertní sál
06.04. 23Velikonoční prázdniny
07.04. 23Velký pátek
10.04. 23Velikonoční pondělí
14.04. 2308:0016.04. 23
19:00
Dětská scéna - Poděs: krajská recitační a divadelní přehlídkaOba sály, učebny LDO
15.04. 2309:0018:004. setkání akademie MenArt - Daniel HodgkinsZUŠ Jana Hanuše - Praha 6
15.04. 2309:0018:004.setkání stipendistů MenArtAMU Praha
17.04. 2317:3018:308.A Klavírní večerHlavní budova - komorní sál
18.04. 2317:3019:00Koncert žáků dechového oddělení V.Hlavní budova - komorní sál
19.04. 2317:0019:00Kytarový absolventský koncertHlavní budova - koncertní sál
19.04. 2318:0019:00Hudební středa XIII.Hlavní budova - komorní sál
20.04. 2317:3018:308.B Klavírní večer (bonusový) - Filmová hudbaHlavní budova - koncertní sál
21.04. 2316:3017:30Čaj o páté - přehrávka ŠvajdováHlavní budova - komorní sál
25.04. 2317:3018:308.C Klavírní večerHlavní budova - komorní sál
26.04. 2319:0021:00SPOLEČNĚ - koncert orchestrůKlášterní Hradisko Olomouc
29.04. 2308:0019:00Setkání MenArt s pí KněžíkovouPraha HAMU
01.05. 23Svátek práce
02.05. 2315:0018:30Besídka žáků ze třídy Pavla balcaříkaHlavní budova - komorní sál
03.05. 2318:0019:00Hudební středa XIV.Hlavní budova - koncertní sál
04.05. 2308:0018:00Krajská přehlídka klavírZUŠ Hranice
04.05. 2317:3018:309.A Klavírní večerHlavní budova - komorní sál
08.05. 23Den vítězství
10.05. 2317:3018:309.B Klavírní večerHlavní budova - koncertní sál
11.05. 2317:0019:00koncert smyčcového oddělení našich nejmenšíchHlavní budova - koncertní sál
12.05. 2316:3017:30Čaj o páté - přehrávka ŠvajdováHlavní budova - komorní sál
13.05. 2310:0017:305. setkání akademie MenArt - Daniel HodgkinsZUŠ Jana Hanuše - Praha 6
15.05. 2317:0019:00besídka žáků Patrika ŠnoblaHlavní budova - koncertní sál
15.05. 2317:3018:309.C Klavírní večerHlavní budova - komorní sál
16.05. 2308:0018:00Regionální nesoutěžní přehlídka 4ruční hry a hry na 2 klavíryZuŠ Iši Krejčího
16.05. 2317:0019:00koncert smyčcového odděleníHlavní budova - komorní sál
17.05. 2318:0019:00Hudební středa XV.Hlavní budova - komorní sál
18.05. 2317:3019:00Koncert žáků dechového oddělení VI.Hlavní budova - komorní sál
19.05. 2309:0020.05. 23
12:00
Mezinárodní Novákova soutěž - Kamenice n.l.Kulturní dům Kamenice nad lipou
22.05. 2313:0026.05. 23
18:00
Přijímací zkouškyvybrané třídy
22.05. 2317:0018:00besídka - SobotkaHlavní budova - koncertní sál
23.05. 2317:0018:30Třídní besídka žáků Tomáše PlchaHlavní budova - komorní sál
24.05. 2317:0019:00Kytarový večerHlavní budova - koncertní sál
24.05. 2317:3018:30pěvecký večerHlavní budova - komorní sál
26.05. 2316:3017:30Čaj o páté - přehrávka ŠvajdováHlavní budova - komorní sál
28.05. 2312:0022:00Závěrečný koncert akademie MenArt - Daniel HodgkinsLa Fabrika
29.05. 2318:0019:30I. Koncert nejúspěšnějších žáků ZUŠ - ZUŠ OpenHlavní budova - koncertní sál
30.05. 2318:0019:30II. koncert nejúspěšnějších žáků ZUŠ - ZUŠ OpenVlastivědné muzeum Olomouc
31.05. 2318:0019:30III. Koncert nejúspěšnějších žáků ZUŠ - ZUŠ OpenKaple Božího Těla - Konvikt
02.06. 2317:0018:0010. Klavírní večer - závěrečnýHlavní budova - koncertní sál
05.06. 2313:0017:00Postupové přehrávky - klavírní odděleníHlavní budova - komorní sál
06.06. 2313:0017:00Postupové přehrávky - klavírní odděleníHlavní budova - komorní sál
07.06. 2313:0017:00Postupové přehrávky - klavírní odděleníHlavní budova - komorní sál
08.06. 2313:0017:00Postupové přehrávky - klavírní odděleníHlavní budova - komorní sál
08.06. 2317:0018:30Představení LDOHlavní budova - koncertní sál
08.06. 2318:0019:30Koncert pedagogůKaple Božího Těla - Konvikt
09.06. 2313:0017:00Postupové přehrávky - klavírní odděleníHlavní budova - komorní sál
09.06. 2317:0019:00Krajská přehlídka varhaníků ZUŠUničov, koncertní síň
12.06. 2317:0019:00Koncert kytarových souborů a jejich hostůHlavní budova - koncertní sál
21.06. 2316:0018:00Oceňování nejúspěšnějších žákůRadnice
24.06. 2309:0017:00Workshop improvizace - Mimra/Černý (Portedo)Hlavní budova - komorní sál
28.06. 2316:3018:00Závěrečný čaj o pátéHlavní budova - koncertní sál
01.07. 2303.09. 23Hlavní prázdniny
05.07. 23Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje
06.07. 23Den upálení mistra Jana Husa
RYCHLÝ KONTAKT

ZUŠ "Žerotín" Olomouc
Kavaleristů 6
Olomouc, 779 00

GPS: 49.592257, 17.2693876
E-mail: zus-zerotin (a) zus-zerotin.cz
Tel.: 585 224 404
IČ: 00096725
Datová schránka: 76zxrkf

Banner iZUŠ Facebook ZUŠ Žerotín YouTube

ÚŘEDNÍ HODINY
V KANCELÁŘI ŠKOLY
Po 7:00-11:30 12:00-15:00
Út 7:00-11:30 12:00-15:00
St 7:00-11:30 12:00-15:00
Čt 7:00-11:30 12:00-15:00
7:00-11:30 12:00-15:00