HUDEBNÍ OBOR

Pojďte se naučit hrát
na hudební nástroj

Hudební obor je největším oborem naší školy, který vzdělává přes 1000 žáků – jak na kmenové škole, tak na pobočkách. Výuka v něm se organizuje tímto způsobem. Přípravné studium je určeno pro žáky 5 – 7leté.

I. stupeň základního studia se organizuje pro žáky od 7 let věku a starší a trvá 7 let. Ke studiu na I. stupni základního studia mohou být přijati žáci i bez přípravného studia. II. stupeň se organizuje pro žáky minimálně od 14 let věku a starší a trvá 4 roky. Studium pro dospělé se organizuje minimálně od 18 let věku a trvá 4 roky.

Škola nabízí výuku hry na tradiční i méně obvyklé hudební nástroje a zpěvu (viz jednotlivá studijní zaměření). Škola nabízí v rámci výuky hry na jednotlivé hudební nástroje hru v orchestrech a komorních souborech nejrůznějších žánrů. Škola nabízí výuku v oblasti elektronického zpracování hudby a zvukové tvorby ve vlastním nahrávacím studiu. Výuka je organizována individuálně, nebo ve skupině po dvou. Na konci školního roku žák vykoná postupovou zkoušku, na které prokáže získané dovednosti

Hrajeme si s hudbou

Hrajeme si s hudbou, přípravná hudební výchova, hudební nauka

Bicí nástroje